O nas


Property Scout dzięki zdobytemu kilkuletniemu doświadczeniu w branży nieruchomości, a także posiadanym przez naszych ekspertów uprawnieniom: licencja Pośrednika Obrotu Nieruchomościami nr 20802 oraz licencja Zarządcy Nieruchomości nr 26278 zapewnia Państwu pełne bezpieczeństwo oraz płynny przebieg transakcji. Wszelkie zawierane za naszym pośrednictwem umowy objęte są ponadto ochroną ubezpieczeniową w firmie ERGO Hestia. Każdy z naszych Doradców uczestniczy w szkoleniach, tak aby jakość świadczonych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie.

Cenimy sobie komfort i pewność obrotu nieruchomości co pozwala nam coraz efektywniej odpowiadać na potrzeby naszych klientów oraz na zmieniające się warunki na rynku nieruchomości.

Jest to możliwe dzięki kompleksowej obsłudze, którą zapewniamy:

  • szczegółowe zaznajomienie się z dokumentacją każdej nieruchomości,
  • całkowita obsługa formalno-prawna procesu kupna i sprzedaży - od sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, zbadania czy nieruchomość nie jest zabezpieczona hipotecznie lub czy nie ma innych obciążeń związanych z opłatami administracyjnymi, aż po formalne zawarcie umowy w formie aktu notarialnego,
  • udział licencjonowanego pośrednika nieruchomości w przebiegu każdej transakcji
Zajmujemy się obsługą:
  • pośrednictwem w sprzedaży i kupnie, najmu mieszkań, domów jednorodzinnych oraz lokali użytkowych,
  • zarządzaniem wynajmem nieruchomości,
  • zarządzaniem nieruchomościami.
Kim jesteśmy?

Property Scout jest marką, która działa na rynku nieruchomości od 2011 r. Nieruchomości to nasza pasja, a dzięki temu współpraca z naszymi klientami to przyjemność. Nasza działalność obejmuje Pomorze, głównie teren Trójmiasta. W naszym zespole pracują osoby które posiadają licencję Pośrednika Obrotu Nieruchomościami oraz Zarządcy Nieruchomości, którzy mają bogate doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości.

Dlaczego my?

Jest to przede wszystkim zespół profesjonalistów zaangażowanych w pracę dla naszych klientów. W działaniu wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz otwartość i umiejętność słuchania. Ciągle się kształcimy, przechodzimy szereg szkoleń mających na celu podnoszenie naszej wiedzy i kompetencji, tak aby jakość świadczonych usług była na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom pełną satysfakcję z pomyślnej współpracy.

Czym się zajmujemy?

Nasze usługi opierają się głównie na pośredniczeniu w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze oferty na cele mieszkaniowe, komercyjne oraz inwestycyjne. Zapewniamy kompleksową obsługę, innowacyjne rozwiązania, HomeStaging, profesjonalne sesje zdjęciowe, doradztwo prawne i finansowe.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.