Wynajem krótkoterminowy

Zaufaj profesjonalistom!

Powierz wynajem swojej nieruchomości naszej firmie.

 

Analizy rynku turystycznego dowodzą, że większość turystów, którzy przyjeżdżają do miasta w celach turystycznych lub biznesowych szuka niezależnego mieszkania z kuchnią. Kupno apartamentu na wynajem jest więc dobrą inwestycją, o średniej stopie zwrotu około 6% w skali roku. Zdaniem ekspertów na rynku nieruchomości najem krótkoterminowy może przynieść większe zyski niż tradycyjny, nawet 10%-13%. Ale zarządzanie krótkoterminowym wynajmem apartamentu wymaga dużych nakładów czasu i energii.

 

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, która profesjonalnie poprowadzi za Państwa proces wynajmu i obsługi gości. Przygotowujemy i wystawiamy ogłoszenia w serwisach rezerwacyjnych takich jak Booking.com, E-turysta.pl czy Airbnb.com, co gwarantuje wysokie obłożenie. Utrzymujemy stały kontakt z klientem, obsługujemy gości przy przyjeździe i wyjeździe, sprawdzamy też stan nieruchomości i wyposażenia. Mieszkanie każdorazowo jest sprzątane, a ręczniki i pościel prana i wymieniana na świeżą. Robimy też konieczne zakupy podstawowych artykułów i środków czystości.

 

Nasza firma ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu najmem. Koordynujemy naprawy i zlecamy usunięcie drobnych usterek. Mamy pod opieką wiele mieszkań, zatem nasze stawki są konkurencyjne. Wysoki poziom świadczonych usług potwierdza także fakt, że goście, zadowoleni z obsługi, ponownie rezerwują nasze apartamenty na kolejny pobyt w Trójmieście.