Mieszkanie jest inwestycją tylko w przypadku gdy przynosi zyski!

Jeżeli masz nieruchomość i chcesz ją wynająć bezpiecznie i zarabiać to doskonale trafiłeś.

Skontaktuj się z naszym biurem, a nasz doradca spotka się z Tobą aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz wspólnie określimy odpowiednią wartość czynszu.

 

Wprowadzenie oferty

Istotnym elementem w wynajmie jest odpowiednie przygotowanie Twojej nieruchomości, aby na bogatym w oferty najmu rynku nieruchomości potencjalny najemca dostrzegł właśnie twoją. Nasz Doradca zaproponuje najlepsze pomysły tak aby Twoja nieruchomość prezentowała się jak najlepiej, ale także aby zapewnić jej optymalne dostosowanie do wynajmu.

 

Profesjonalna sesja zdjęciowa i plan nieruchomości

Proponujemy wykonanie profesjonalnej sesji fotograficznej Twojej nieruchomości. Pozwoli to uwypuklić walory twojego mieszkania lub domu, a dzięki obiektywom szerokokątnym potencjalni najemcy będą mogli dokładnie zapoznać się z twoim mieszkaniem jeszcze przed jego bezpośrednią prezentacją. Skróci to proces szukania najemcy i jednocześnie pomoże w pełni przedstawić twoją ofertę. Co ważne koszt wykonania zdjęć bierzemy na siebie!

Ponadto przygotujemy szczegółowy opis techniczny oraz dokładny plan twojej nieruchomości, aby oferta była kompletna i w pełni przejrzysta.

Skuteczna promocja oferty

Dzięki doświadczeniu przeprowadzimy skuteczną promocję Twojej nieruchomości. Będziemy ją umieszczać na ponad 30 serwisach ogłoszeniowych, na wybranych nieruchomościach powiesimy baner, aktywnie pozycjonujemy oferty w wyszukiwarkach, reklamujemy nieruchomości w prasie, realizujemy drzwi otwarte. 

 

Prezentacja twojej nieruchomości

Nasza firma jest zorientowana na jak najdokładniejsze urzeczywistnienie twoich potrzeb. Nasi doradcy są elastyczni zarówno jeśli chodzi o godziny prezentacji jak i dni tygodnia. Prezentacje odbywają się 7 dni w tygodniu, w wybranych przez potencjalnych kupujących godzinach. Na miejscu jesteśmy po to aby odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości i pytania klientów.

 

Umowa najmu

Po uzgodnieniu warunków przygotowujemy projekt umowy najmu, której treść jest przedstawiona stronom transakcji. Po uwzględnieniu wszelkich uwag przygotowywana jest ostateczna wersja umowy najmu. Po akceptacji umowy przez obydwie strony zostaje ona zawarta w obecności doradcy, który jest gotowy udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania lub wątpliwości.

 

Przekazanie nieruchomości

Zapewniając kompleksową obsługę naszym klientom jesteśmy obecni także podczas przekazania nieruchomości najemcy. W trakcie tej czynności sporządzamy protokół zdawczo-odbiorczy.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa i pewności transakcji najmu, nie obciążamy naszych klientów żadnymi dodatkowymi opłatami. Wynagrodzenie pobieramy jedynie w przypadku zawarcia umowy.