Skontaktuj się z naszym doradcą

Zapraszamy Cię do podjęcia współpracy z naszą firmą poprzez fachowe konsultacje z naszymi specjalistami- doradcami ds. nieruchomości. Możesz tego dokonać kontaktując się z nami telefonicznie codziennie w godzinach 8:00-20:00. Po wstępnej rozmowie umówimy się spotkanie w miejscu i czasie dogodnym dla Ciebie lub w naszym biurze. Indywidualne podejście do klienta jest podstawą przy tego rodzaju działalności.

 

Sprecyzowanie oczekiwań klienta

Rynek nieruchomości jest obecnie bardzo nasycony poprzez przeróżne oferty sprzedaży nieruchomości. Dzięki wspólnej rozmowie i określeniu twoich celów będziemy mogli przystąpić do procesu sprzedaży twojej nieruchomości. Pozwoli to nam szybciej znaleźć nabywców twojej nieruchomości.

 

Wprowadzenie oferty

Istotnym elementem w sprzedaży nieruchomości jest odpowiednie jej przygotowanie w taki sposób, aby na bogatym w oferty sprzedaży rynku nieruchomości potencjalny kupujący dostrzegł właśnie twoją. Nasz Doradca zaproponuje najlepsze pomysły tak, aby Twoja nieruchomość prezentowała się jak najlepiej, ale także aby zapewnić jej optymalne przygotowanie do sprzedaży.

 

Home Staging

Bardzo istotną rolę podczas sprzedaży nieruchomości jest pierwsze wrażenie. Dlatego jeżeli twoja nieruchomość będzie wymagała dokonania pewnego rodzaju ulepszeń doradzimy Ci co można w niej zmienić, usprawnić, wyeksponować aby przyciągnęła klientów. Home staging to usługa polegająca na działaniu, które wspomagają sprzedaż nieruchomości. Łączy techniki dekoratorskie, marketingowe a także prezentacyjne. Istotą tych działań jest niewielki nakład finansowy przekładający się w rezultacie na wyższą kwotę transakcyjną lub w ogóle umożliwiających  sprzedaż.

 

Profesjonalna sesja zdjęciowa i plan nieruchomości

Proponujemy wykonanie profesjonalnej sesji fotograficznej Twojej nieruchomości. Pozwoli to uwypuklić walory twojego mieszkania lub domu, a dzięki obiektywom szerokokątnym potencjalni kupujący będą mogli dokładnie zapoznać się z twoim mieszkaniem jeszcze przed jego bezpośrednią prezentacją. Skróci to proces szukania kupca i jednocześnie pomoże w pełni przedstawić twoją ofertę. Co ważne koszt wykonania zdjęć bierzemy na siebie! Ponadto przygotujemy szczegółowy opis techniczny oraz dokładny plan twojej nieruchomości, aby oferta była kompletna i w pełni przejrzysta.

 

Skuteczna promocja oferty

Dzięki doświadczeniu przeprowadzimy skuteczną promocję Twojej nieruchomości. Będziemy ją umieszczać na ponad 30 serwisach ogłoszeniowych, na wybranych nieruchomościach powiesimy baner, aktywnie pozycjonujemy oferty w wyszukiwarkach, reklamujemy nieruchomości w prasie, realizujemy drzwi otwarte.

 

Prezentacja twojej nieruchomości

Nasza firma jest zorientowana na jak najdokładniejsze urzeczywistnienie twoich potrzeb. Nasi doradcy są elastyczni zarówno jeśli chodzi o godziny prezentacji jak i dni tygodnia. Prezentacje odbywają się 7 dni w tygodniu, w wybranych przez potencjalnych kupujących godzinach. Na miejscu jesteśmy po to aby odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości i pytania klientów.

 

Proces transakcyjny

Chcemy być skuteczni i zapewniać ci kompleksową opiekę w trakcie podejmowania inwestycji w nieruchomości, dlatego też będziemy Cię wspierać podczas negocjacji ceny, a także we wszelkich formalnych kwestiach związanych ze sprzedażą nieruchomości. Ponieważ pracujemy tylko dla jednej strony umowy, czyli dla Ciebie naszym celem jest wspierać twoje interesy. Podczas całego procesu transakcyjnego jesteśmy do twojej dyspozycji. Spotkanie z drugą stroną umowy aranżujemy w naszym biurze lub w razie potrzeb w innym dogodnym miejscu. Po ustaleniu warunków zakupu obie strony podpisują porozumienie regulujące warunki zawarcia transakcji.

 

Zawarcie umowy

W konsultacji z profesjonalnymi prawnikami przygotujemy dla Ciebie wszelką dokumentację potrzebną do zawarcia umowy. Umówimy także spotkanie u Notariusza, z którym stale współpracujemy, dzięki temu koszty związane z zawarciem umów będą niższe od cen rynkowych.

 
Zakończenie etapu inwestycyjnego - przekazanie nieruchomości

Nasi doradczy towarzyszą klientom także podczas przekazania nieruchomości, w trakcie którego sporządzamy jest protokół zdawczo-odbiorczy.

Jak widzisz gwarantujemy kompleksową obsługę i opiekę podczas całego procesu sprzedaży nieruchomości. Towarzyszymy Ci we wszystkich etapach oferując swoją pomoc i profesjonalną wiedzę z zakresu nieruchomości.

Co ważne, podczas wszystkich powyżej opisanych czynności nie pobieramy od ciebie dodatkowego wynagrodzenia, na żadnym z etapów nie ma ukrytych kosztów, które wymagałyby od Ciebie większego nakładu finansowego. Jasne i proste zasady regulujące naszą współpracę są znane naszym klientom już od początku, bez przykrych niespodzianek w trakcie procesu sprzedaży nieruchomości.