0% prowizji dla KUPUJĄCEGO!!!

Co ważne, podczas wszystkich poniżej opisanych czynności nie pobieramy od ciebie dodatkowego wynagrodzenia, na żadnym z etapów nie ma ukrytych kosztów, które wymagałyby od Ciebie większego nakładu finansowego. Jasne i proste zasady regulujące naszą współpracę są znane naszym klientom już od początku, bez przykrych niespodzianek w trakcie procesu zakupu nieruchomości.

Skontaktuj się z doradcą


Zapraszamy Cię do podjęcia współpracy z naszą firmą poprzez fachowe konsultacje z naszymi specjalistami- doradcami ds. nieruchomości. Możesz tego dokonać kontaktując się z nami telefonicznie codziennie w godzinach 8:00-20:00. Po wstępnej rozmowie umówimy się spotkanie w miejscu i czasie dogodnym dla Ciebie lub w naszym biurze. Indywidualne podejście do klienta jest podstawą przy tego rodzaju działalności.

 

Sprecyzowanie oczekiwań klienta

Mamy bogatą ofertę nieruchomości, dzięki czemu będziemy pracowali dla Ciebie w poszukiwaniu nieruchomości, które w pełni odpowiedzą twoim oczekiwaniom. Aby je zgłębić niezbędne jest spotkanie, a nawet kilka spotkań z naszymi doradcami, które pozwolą nam dobrze odczytać twoje potrzeby, a jednocześnie możliwości finansowe. Pozwoli to nam szybciej przygotować dla ciebie najlepszą ofertę.

 

Zbadanie rynku nieruchomości pod kątem twoich oczekiwań

Po dokładnej wspólnej analizie twoich potrzeb, będziemy mogli zabrać się za prześwietlanie rynku nieruchomości w poszukiwaniu tej, której potrzebujesz. W tym celu Doradca będzie na bieżąco kontaktować się z Tobą przesyłając nasze bieżące propozycje drogą elektroniczną. Dbając o twój komfort możemy przedstawiać propozycje na spotkaniach z naszym doradcą lub dostarczać je pocztą tradycyjną. Wybrane przez Ciebie oferty będziemy prezentować Ci osobiście w asyście naszego doradcy.

 

Prezentacja potencjalnych nieruchomości


Nasza firma jest zorientowana na jak najdokładniejsze urzeczywistnienie twoich potrzeb. Jesteśmy do twojej dyspozycji, aby obejrzeć z Tobą wybraną przez Ciebie nieruchomość w dogodnym dla Ciebie terminie. Nasi doradcy są elastyczny zarówno jeśli chodzi o godziny prezentacji jak i dni tygodnia. Prezentacje odbywają się 7 dni w tygodniu, w wybranych przez Ciebie godzinach. Na miejscu jesteśmy po to aby odpowiedzieć na wszystkie twoje wątpliwości i pytania.

 

Zbadanie stanu technicznego oraz sytuacji prawnej lokalu
W naszej ofercie posiadamy nieruchomości, które wcześniej zostały przez nas dokładnie sprawdzone, zarówno pod względem ich historii, obciążeń finansowych jak i sytuacji prawnej, a także po względem ich stanu technicznego. Na Twoją prośbę możemy zlecić zbadanie nieruchomości przez odpowiednich fachowców. Dzięki temu zapewniamy Ci bezpieczeństwo i pewność co do jakości danej nieruchomości. To wszystko po to aby pomóc ci podjąć odpowiednią decyzję odnośnie planowanej inwestycji.

Proces transakcyjny

Chcemy być skuteczni i zapewniać ci kompleksową opiekę w trakcie podejmowania inwestycji w nieruchomości, dlatego też będziemy Cię wspierać podczas negocjacji ceny, a także we wszelkich formalnych kwestiach związanych z zakupem nieruchomości. Ponieważ pracujemy tylko dla jednej strony umowy, czyli dla Ciebie naszym celem jest wspierać twoje interesy. Podczas całego procesu transakcyjnego jesteśmy do twojej dyspozycji. Spotkanie z drugą stroną umowy aranżujemy w naszym biurze lub w razie potrzeb w innym dogodnym miejscu. Po ustaleniu warunków zakupu obie strony podpisują porozumienie regulujące warunki zawarcia transakcji.

Zawarcie umowy

W konsultacji z profesjonalnymi prawnikami przygotujemy dla Ciebie wszelką dokumentację potrzebną do zawarcia umowy. Umówimy także spotkanie u Notariusza, z którym stale współpracujemy, dzięki temu koszty związane z zawarciem umów będą niższe od cen rynkowych.

 Obsługa kredytowa


Nasza firma współpracuje także z profesjonalnym doradcą finansowym, który skutecznie negocjuje najlepsze oferty kredytowe z różnymi bankami. Na twoje życzenie przeprowadzi on z tobą wywiad pozwalający określić twoją zdolność kredytową, a także wynegocjować dla ciebie optymalne warunki kredytu, nie pobierając przy tym od Ciebie żadnej opłaty.


Zakończenie etapu inwestycyjnego - przekazanie nieruchomości

Nasi doradczy towarzyszą klientom także podczas przekazania nieruchomości, w trakcie którego sporządzamy jest protokół zdawczo-odbiorczy. Po przekazaniu mieszkania wspieramy Cię także we współpracy ze spółdzielnią mieszkaniową, zarządcą nieruchomości, a także udajemy się z Tobą do dostawcy mediów.

Jak widzisz gwarantujemy kompleksową obsługę i opiekę podczas całego procesu zakupu/sprzedaży nieruchomości. Towarzyszymy Ci we wszystkich etapach oferując swoją pomoc i profesjonalną wiedzę z zakresu nieruchomości.