Zdając sobie sprawę z tego jak trudno jest otrzymać kredyt hipoteczny postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów. Obecnie na rynku istnieje wiele instytucji finansujących potrzeby mieszkaniowe a także oferujących różnego rodzaju pożyczki gotówkowe.

Property Scout przy współpracy z niezależnym doradcą finansowym oferuje Państwu darmową niezbędną pomoc w wyborze kredytu w tym negocjacji najkorzystniejszej oferty. Nasz doradca zapewnia przygotowanie szerokiej gamy ofert kredytowych z ponad 20 banków, a także analizę ich zalet i wad.

Decydując się na bezpłatną współpracę doradcą, z którym współpracujemy zapewniamy naszym klientom:

  • analiza zdolności kredytowej
  • obiektywny wybór najkorzystniejszej oferty
  • otrzymanie najlepszych rynkowych warunków kredytu
  • proste porównanie różnych możliwości finansowania naszych potrzeb.

Co ważne, opieka ze strony naszego doradcy jest zapewniona nie tylko w momencie wypłacenia kredytu, ale także w trakcie jego spłaty. Dzięki temu klienci mogą liczyć na fachową bezpłatną poradę specjalisty kredytowego podczas całego okresu zadłużenia.

Poniżej przedstawiamy różne formy kredytów funkcjonujące obecnie na rynku finansowym:

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to najpopularniejszy kredyt, który można przeznaczyć zarówno na zakup nieruchomości, jak i na zakup działki i budowę domu czy prace remontowe. Zabezpieczeniem takiego kredytu jest hipoteka.

Kredyt konsolidacyjny

edyt konsolidacyjny przeznaczysz na spłatę wszystkich dotychczasowych zobowiązań, takich jak np. pożyczki gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyty odnawialne w ROR, karty kredytowe. Dzięki niemu możemy obniżyć dotychczasową ratę i zwiększyć zdolność kredytową.

Kredyt refinansowy

Warunki udzielania kredytów z roku na rok się zmieniają. Jeżeli dotychczasowe nie są już zadowalające, a obecny kredyt został zaciągnięty kilka lat temu, to dzięki wzrostowi cen i zmianom ofert w bankach prawdopodobnie uda się znaleźć kredyt na zdecydowanie korzystniejszych warunkach niż dotychczasowe.

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel, zabezpieczeniem jest hipoteka dzięki czemu jest ona zdecydowanie tańsza niż kredyt gotówkowy. Środki możemy przeznaczyć na zakup samochodu lub np. na podróże.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy najszybsza forma uzyskania pożyczki bez zbędnych formalności. Udzielając kredytu gotówkowego bank nie wymaga zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Środki możemy wykorzystać na dowolny cel: sprzęt AGD, samochód, podróże i inne wydatki.